Bir Raket, Bir Top

Avantaj Sizde...

BAŞKANIN MESAJI

DEĞERLİ ÜYELERİMİZ,                               

1990 yılından bu güne 30 yılı geride bırakırken İzmir Tenis İhtisas  ve Spor Kulübü Derneği’ne emek veren tüm başkan, yönetim, denetim, disiplin kurulu üyelerimiz ile kulüp üyelerimize, teknik ekiplerimize, sporcularımızın velilerine ve çalışan personelimize gönülden teşekkür ederim. Derneğimizin başarılarla dolu geçmişini bu değerli insanlara borçluyuz.

Bilindiği üzere 18 Ocak 2020 tarihinde gerçekleşen Seçimli Olağan Genel Kurulumuz katılanları, hali hazırda devam eden Yönetim Kurulunu yeniden görevlendirmiştir.

Takım çalışmasını ön planda tutarak tecrübeli ve dinamik kadromuzla birlikte yürüteceğimiz bu görevi, siz üyelerin güveni ve desteği ile birlikte daha iyiye ve güzele taşıyacağımız inancıyla çalışacağımıza söz veriyoruz. Biz kulübümüzün en öncelikli ihtiyaçlarının giderilmesi, kısa ve uzun vadeli plan ve programlarımızın bir bir gerçekleştirilmesi için çalışarak İztik’in sportif ve ekonomik büyümesini sağlamak istiyoruz.

İztik, 6 adet Açık Toprak ve 3 adet Kapalı Sentetik Kort ile üyelerimize, tenis altyapı ve performans oyuncularımıza, senyör ve performans turnuvalarına deneyimli teknik ekibimizle hizmet vermeye ve etkinliklere ev sahipliği yapmaya devam edecektir.

İztik ailesine yeni katılmak isteyen tenis severlere, uygun fiyatlarla tenis ve yarı  olimpik yüzme havuzumuzdan faydalanma üyeliğini vermeye devam edeceğiz. Tenis oynamasanız da yaz döneminde yüzme kursları ve yaz okulu programı düzenleyerek, kulübümüzün sıcak atmosferinde eş ve çocuklarınızla keyifli vakit geçirmenizi sağlayacağız.

Türk sporuna her yaş grubunda en iyi şekilde hizmet etme ilkemizi, sosyal projelerde de söz sahibi olma amacımızla birlikte yürüteceğiz.

Çalışma programlarımızda öncelik, her zaman yeni başarılı sporcular yetiştirmek, sizlerin sportif ve sosyal yaşamınızda ki beklentilerinizi en üst düzeyde karşılamaya çalışmak olacaktır.

Ailemizin fertleri olarak, bize vereceğiniz destek heyecanımızı arttıracak ve birlikte başarılı işlere imza atmamızı sağlayacaktır.

Saygılarımızla

Levent ÇAKIRER

İzmir Tenis İhtisas ve Spor Kulübü Derneği

Yönetim Kurulu Başkanı

 

—————————————————-

2018-2020 tarihinde görev yapan

İztik Yönetim Kurulu Başkanının Mesajı

Değerli Üyelerimiz ve Tenissever Dostlarımız,

19 Ocak 2018 tarihi itibariyle Yönetim Kurulu Üyemiz Dr.Harun Yenice’den devraldığım İztik Yönetim Kurulu Başkanlığı görevime tüm Yönetim Kurulu üye arkadaşlarımla birlikte; hedeflerimize ulaşmak için çözümler üreterek, takım çalışmasını ön planda tutarak, oluşturduğumuz komitelerle, sportif, kültürel, sosyal ortamda kurumsal kimliğimizi ileriye taşıyarak ve İztik’in daha iyi yerlere gelebilmesi için büyük bir özveriyle çalışmalarımıza devam etmekteyiz.

İzmir Tenis İhtisas ve Spor Kulübü’ne, kuruluşundan bu yana emek vererek bu günlere gelmesine katkıda bulunan tüm başkan ve yönetim kurulu üyelerine buradan gönülden teşekkür ederim.

İztik, 6 adet Açık Toprak ve 3 adet Kapalı Sentetik Kort ile üyelerimize, misafirlerimize, senyör ve performans turnuvaları ile etkinliklere ev sahipliği yapmaya devam etmektedir.

Deneyimli tenis hocalarımızdan oluşan İZTİK teknik ekibimiz, tenis altyapı ve veteran çalışmalarını hızla sürdürmektedir. Amacımız, performans tenisçilerimizi ve kursiyer sayısını artırarak hem gelirlerimizi yükseltmek hem de kulübümüzün tanınırlığını arttırarak İzmir’in seçkin kulüplerinden biri olmasının devamlılığını sağlamak olacaktır.

Yarı olimpik havuzumuzda uzman kadrolu antrenörler eşliğinde 5-15 yaş çocuklara eğlenceli, keyifli, dolu dolu bir programla “Yaz Spor Okulu” ve “Yüzme Kursları” her yıl olduğu gibi bu yılda düzenlenecektir.

Ayrıca önümüzdeki dönemde performans ve senyör tenis turnuvaları düzenleyerek tenis gelirimizi arttıracak hem de tenis aktivitelerimizi çoğaltacağız.

Kulübümüze üye olmak isteyen tenissever dostlarımıza, uygun fiyatlarla üyelik ve açık yüzme havuzundan yararlanma fırsatı vererek İztik ailesine katılmasını sağlayacağız.

Yaz döneminde eş ve çocuklarınız ile birlikte misafirlerinize de ayrıcalıklı sosyal ortamımızda tenis, yüzme, masa tenisi, tavla, satranç ve okey oynayarak , yeşillikler içerisinde keyifli vakit geçirme imkanı sunmaya devam edeceğiz.

Değerli üyelerimiz, öncelikle üyelerimizin bizlere gösterdiği güven ve destek için içtenlikle teşekkür ederiz. Yönetim Kurulu olarak ancak siz üyelerimizin dayanışması, desteği ve aktif katılımı var oldukça kulübümüzü çok daha üst seviyelere taşıyacağımıza inanıyoruz.

HEDEFİMİZ 1990 yılından beri 28 yıllık kulübümüzü yarınlara aktarmak ve YAŞAYAN İZTİK olmasını sağlamak üzere tüm yönetim kurulu arkadaşlarımızla birlikte çalışmalarımıza devam etmek olacaktır.

İZTİK ailesi olarak kulübümüzde huzur dolu, sağlıklı, bol tenisli ve eğlenceli günler geçirmenizi ve heyecanımıza destek olmanızı bekliyoruz

Saygılarımla

23.05.2018

M.Durmuş KARA

İztik Yönetim Kurulu Başkanı

————————————————————————

2015-2018 tarihinde görev yapan

İztik Yönetim Kurulu Başkanının Mesajı

baskanharunyenice

Değerli Üyeler ve Sevgili Tenis Severler 

İzmir Tenis İhtisas Kulübü’ne, kuruluşundan bu yana emek veren başkan ve yönetim kurulu üyelerine gönülden teşekkür ederim.

Siz üyelerin güveni ve desteği ile tüm ekibimle birlikte devraldığımız Kulübümüzün, kurumsal kimliğini daha ileriye taşımak, İztik’in daha iyi yerlere gelebilmesi için çözümler üretmek ve hedeflerimize ulaşmak için takım çalışmasını ön planda tutarak büyük bir özveriyle çalışacağız. Oluşturacağımız komitelerle sportif, kültürel ve sosyal ortamda kulübümüzün tanınmasını sağlayacağız.

İzmir’in seçkin kulüplerinden olan İztik, 6 adet Açık Toprak ve 3 adet Kapalı Sentetik Kort ile üyelerimize, misafirlerimize, senyör ve performans turnuvalarına ve etkinliklere ev sahipliği yapmaya devam edecektir.

Kulübümüz tüm üyelerimize, tenis altyapı ve veteran çalışmaları yapan deneyimli tenis hocaları ile hizmet vermeye devam edecektir. Böylece performans tenisçilerimizi ve kursiyer sayısını artırarak hem gelirlerimizi yükseltecek hem de kulübümüzün tanınırlığını sağlayacağız.

Yeni üye olacak olan tenisseverlere, kulübümüzü ziyaret ederek uygun fiyatlarla üyelik ve açık yüzme havuzundan yararlanma fırsatını vermeye devam edeceğiz. Yaz döneminde çocuklara yüzme kursları düzenleyerek, tenis oynamasanız da kulübümüzde eş ve çocuklarınızla, misafirlerinizle ayrıcalıklı sosyal ortamımızda masa tenisi, tavla, satranç ve okey oynayarak keyifli vakit geçirme imkanı sunmaya devam edeceğiz.

Değerli üyelerimiz, İZTİK ailesi olarak kulübümüzde huzur dolu, sağlıklı, bol tenisli ve eğlenceli günler geçirmenizi ve heyecanımıza destek olmanızı bekliyoruz

Saygılarımla

15 Mart 2015

Dr. Harun Yenice

İzmir Tenis İhtisas Kulübü Başkanı

Etkinliklerimiz

hsonu mix tenis senligi  Linki Tıklayınız