Bir Raket, Bir Top

Avantaj Sizde...

KORTLAR

AÇIK  VE  KAPALI  KORTLAR

İzmir Tenis İhtisas ve Spor Kulübü, bünyesinde bulunan 6 adet Açık Toprak ve 3 adet Kapalı Sentetik Kort ile üyelerimize, misafirlerimize, senyör ve performans turnuvalarına ve etkinliklere ev sahipliği yapmaktadır. Tüm kortlarda aydınlatmamız mevcut olup kortlarla ile ilgili detaylı bilgi almak için iletişim bölümümüzden bizimle bağlantı kurabilirsiniz.

2021 YILI TENİS  KORTLARI  ÜCRETLENDİRME: 

Açık ve Kapalı kortlar

Üye Işık ücreti :  15 TL / Saat

Misafir Işık Ücreti : 30 TL/ Saat

Misafir Kort Ücreti : 50 TL/ Saat

Soyunma Odası Dolap Ücreti: 200 TL

Açık ve kapalı Kort Rezervasyonu

Üyelerimiz istediği tarih için www.iztik.org adresinden online rezervasyon veya  telefonla  rezervasyon yaptırabilir, ancak yapılan rezervasyon gerçekleşinceye kadar başka rezervasyon yaptıramaz. Tekli oyun için 1 saat, çiftli oyun için 2 saat rezervasyon hakkı vardır.

Kapalı kort kullanımında öncelik performans sporcularımızındır. Üyeler ve misafirleri kurs saatleri dışında kullanabilir.

Kort iptali : Kortların verimli kullanılabilmesi için rezervasyon iptallerinin 2 saat öncesine kadar www.iztik.org adresinden online olarak iptali veya telefonla iptalin yetkiliye bildirilmesi gerekmektedir.

Rezervasyon saatinden 15 dakika geçmesine rağmen oyuncuların her ikisinin de korta girmemiş olması durumunda hazırda bekleyen üyeler varsa kort kullanım hakkı onlara geçer.

Online Rezervasyon için : www.iztik.org

Bilgi için 0232 386 06 16 ve 0544 339 61 99  numaralı hattımızı arayabilirsiniz.

1 1a 2a IMG_34203a